ВІТАЄМО Кошкодарова Ярослава, учня 11-го класу Переможця в особистому заліку, у плаванні на 50 м, в легкоатлетичному кросі на 1000 м Спартакіади м. Бориспіля з фізичної та військово-технічної підготовки серед учнів допризовного віку закладів загальної середньої освіти

Posted by: | Posted on: 4 Грудня, 2018

 
 

БОРИСПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

31 жовтня 2018 року                               № 478

 

Про підсумки Спартакіади м. Бориспіль з фізичної та військово-технічної підготовки серед учнів допризовного віку закладів загальної середньої освіти

 

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки Бориспільської міської ради від 16.10.2018 № 448 «Про проведення Спартакіади м. Бориспіль з фізичної та військово-технічної підготовки серед учнів допризивного віку закладів загальної середньої освіти» та з метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти з 22  по 24 жовтня 2018 року відбулася Спартакіада з фізичної та військово-технічної підготовки серед учнів допризивного віку закладів загальної середньої освіти (далі – Спартакіада). У заході взяли участь команди всіх закладів загальної середньої освіти міста, які показали свої особистісні досягнення та вміння працювати в команді.

Згідно з протоколами та рішеннями суддівської колегії та з метою відзначення переможців Спартакіади НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити список переможців Спартакіади, що додається.

 

  1. Нагородити дипломами управління освіти і науки Бориспільської міської ради переможців Спартакіади.

 

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Виконуючий обов’язки

начальника  управління                                                   К.С. Шабан

 

 

Ребрик Н.Г.

6 85 11

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління освіти і науки

Бориспільської міської ради

від 31.10.2018 № 478

 

Список

переможців Спартакіади м. Бориспіль з фізичної та

військово-технічної підготовки серед учнів допризовного віку закладів загальної середньої освіти

 

№ п/п

Навчальний заклад

місце

Загальнокомандне місце

1. команда Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 І
2. команда Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого ІІ
3. команда Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 ІІІ
 

 

В особистому заліку
4. Кошкодаров Ярослав, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 І
5. Главицький Владислав, учень Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» ІІ
6. Конік Всеволод, учень Бориспільського НВК ім. К. Могилка ІІІ
З плавання (50 м вільний стиль)
7. Кошкодаров Ярослав, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 І
8. Конік Всеволод, учень Бориспільського НВК ім. К. Могилка ІІ
9. Іващук Владислав, учень Бориспільського НВК ім. К. Могилка ІІІ
З кульової  стрільби
10. Громихін Михайло, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 І
11. Каленський Тарас, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 ІІ
12. Іващенко Нікіта, Бориспільський НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім.  П. Чубинського ІІІ
З метання спортивної гранати на дальність
13. Шльонський Вячеслав, учень Бориспільського НВК ім. К. Могилка І
14. Гречаник Рустам, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 ІІ
15. Ставцев Тимур, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ІІІ
     
З легкоатлетичного кросу 1000 м
16. Кошкодаров Ярослав, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 І
17. Герасименко Денис, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 ІІ
18. Оверченко Дмитро, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ІІІ
Підтягування на перекладині
19. Главицький Владислав, учень Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» І
20. Загребельний Микола, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ІІ
21. Присяжний Ярослав, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 ІІІ

 





Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *