Відповідно до статті 9 Закону України “Про освіту” загальна середня освіта Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Головатого організована за такими формами:

  • інституційна (очна (денна));
  • індивідуальна (сімейна (домашня), педагогічний патронаж).

Структура навчального 2019-2020 року


Перший семестр : з 2 вересня по 24 грудня 2019

Другий семестр: з 13 січня по 29 травня 2020

Канікули:

Осінні : з 28 жовтня 2019 по 3 листопада 2018Зимові канікули: з 25 грудня 2019 по 12 січня 2020Весняні канікули: з 30 березня 2020 по 5 квітня 2020Додаткові канікули для учнів 1-х класів: з 17 лютого 2020 по 23 лютого 2020

Свято “Останній дзвінок” : 29 травня 2020

Розклад дзвоників

№ уроку Час
1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 10.00-10.45
4. 11.05-11.50
5. 12.00-12.45
6. 12.55-13.40
7. / 1. 14.00-14.45
2. 14.55-15.40
3. 15.50-16.35
4. 16.45-17.30
5. 17.40-18.25

Розподіл кабінетів між класами

 

І зміна

ІІ зміна

Клас Кабінет Класовод, класний керівник Клас Кабінет Класовод, класний керівник
1-А 18 Савчук Тетяна Петрівна 4-А 5 Новікова Ніна Кирилівна
1-Б 5 Кацан Світлана Григорівна 4-Б 7 Гаврилець Юлія Володимирівна
1-В 16 Авраменко Світлана Василівна 4-В 8 Макаренко Тетяна Кирилівна
2-А 15 Ярош Наталія Володимирівна 4-Г 4 Грапенюк Валентина Володимирівна
2-Б 19 Мартинова Альона Романівна 5-А 28 Лапа Юлія Володимирівна
2-В 16 Костенко Ірина Миколаївна 5-Б 22 Іванченко Ігор Вікторович
2-Г 8 Бубнюк Лілія Олексіївна 5-В 24 Гомон Людмила Вікторівна
3-А 2 Рябець Світлана Олександрівна 6-А 25 Охріменко Надія Василівна
3-Б 1 Бичковська Тетяна Григорівна 6-Б 13 Клепа Тетяна Іванівна
3-В 3 Кузьменко Валентина Іванівна 6-В 26 Тишко Наталія Вадимівна
8-А 24 Дегтяр Ірина Михайлівна 7-А 27 Крилевець Галина Василівна
8-Б 26 Клименченко Анна Василівна 7-Б 23 Юрченко Людмила Олександрівна
8-В 22 Дунай Ольга Миколаївна 7-В 29 Коломієць Марина Юліївна
9-А 29 Бойко Олександра Миколаївна 7-Г 12 Корж Ірина Іванівна
9-Б 13 Редька Жанна Петрівна      
9-В 25 Копан Тетяна Григорівна      
10-А 23 Воробйова Людмила Дмитрівна      
10-Б 27 Дідковська Тетяна Петрівна      
11 28 Цівун Тетяна Миколаївна