Сторінка психолога

Валько Марія Василівна – практичний психолог, консультант міської психолого-медико-педагогічної консультації. Практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії, психолог-методист. Автор корекційно-розвивальної програми „Попередження агресивної поведінки в дітей шкільного віку” (2010, НМР КОІПОПК), методичної розробки „Робота практичного психолога з попередження агресивної поведінки учнів” (2015, НМР КНЗ КОР „ КОІПОПК)”). Підготувала переможця міської олімпіади з педагогіки та психології (2013), та призера обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психології (2014).
Нагороджена Почесною грамотою Бориспільського міського відділу освіти (2001), Почесною грамотою МОН України (2005), Грамотою Головного управління освіти КОДА (2010). 

 

Година психолога “Життя – найвища цінність” в рамках проведення Всесвітнього дня запобігання самогубствам була проведена 10.09, 11.09 для учнів 8-9-х класів шкільним психологом Валько М.В. читати далі…

Ресурсна кімната як комфортне середовище для соціалізації дітей з особливими освітніми потребами

У процесі роботи з учнями молодшого шкільного віку, які мають особливі освітні потреби, першим кроком у Бориспільській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 є створення комфортного простору для соціалізації та адаптації до освітнього процесу.

Для зменшення психоемоційної напруги і для легшої адаптації у нашому навчальному закладі створено комфортні умови для переходу від ігрової діяльності до навчальної – організовано ресурсну кімнату.