Сторінка психолога

Валько Марія Василівна – практичний психолог, консультант міської психолого-медико-педагогічної консультації. Практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії, психолог-методист. Автор корекційно-розвивальної програми „Попередження агресивної поведінки в дітей шкільного віку” (2010, НМР КОІПОПК), методичної розробки „Робота практичного психолога з попередження агресивної поведінки учнів” (2015, НМР КНЗ КОР „ КОІПОПК)”). Підготувала переможця міської олімпіади з педагогіки та психології (2013), та призера обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психології (2014).
Нагороджена Почесною грамотою Бориспільського міського відділу освіти (2001), Почесною грамотою МОН України (2005), Грамотою Головного управління освіти КОДА (2010). 

Ресурсна кімната як комфортне середовище для соціалізації дітей з особливими освітніми потребами

У процесі роботи з учнями молодшого шкільного віку, які мають особливі освітні потреби, першим кроком у Бориспільській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 є створення комфортного простору для соціалізації та адаптації до освітнього процесу.

Для зменшення психоемоційної напруги і для легшої адаптації у нашому навчальному закладі створено комфортні умови для переходу від ігрової діяльності до навчальної – організовано ресурсну кімнату.