ЗУСТРІЧ З Комаровою Любов Петрівною ВИДАТНИМ ТРЕНЕРОМ З ХОКЕЮ НА ТРАВІ М.БОРИСПОЛЯ

Posted by: | Posted on: 11 Вересня, 2020

Комарова Любов Петрівна  майстер спорту міжнародного класу з хокею на траві, триразова чемпіонка Ракдянського Союзу, дворазовий срібний призер чемпіонату РС, триразовий срібний призер розіграшу кубка європейських чемпіонів, нагороджена грамотою Верховної Ради України. Любов Петрівна розповіла, що жіноча команда з хокею на траві “Колос”,  входить до вищої ліги чемпіонату України. Все почалося в далекому 1980-му році, ще в Радянському Союзі. Свого часу колектив з нашого міста шість разів вигравав золоті медалі чемпіонату СРСР, його гравчині складали основу збірної. Наша героїня грала в команді “Колос” з першого дня заснування 1979 року по 1988 рік. Далі працювала тренером вищої категорії.

Хокей на траві — красивий і видовищний вид спорту, що чудово підходить для фізичної активності і фізичного розвитку, змушує тримати у формі весь організм. А ще відмінність хокею на траві, що треба постійно мислити, бо доводиться тримати у голові кілька подальших варіантів своїх дій. З цим він схожий із шахами.

Любов Петрівна принесла свої нагороди та презентувала учням, а також пропагувала здоровий спосіб життя та заняття спортом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *